Raadsleden

De gemeenteraad van Pekela bestaat uit 15 raadsleden. De gemeenteraad stelt de grote lijnen vast voor het gemeentebeleid.

De gemeenteraad van Pekela bestaat uit 15 raadsleden. De gemeenteraad stelt de grote lijnen vast voor het gemeentebeleid. Daarnaast treedt de gemeenteraad op als vertegenwoordiger van de inwoners van de gemeente. Raadsleden zijn direct gekozen door de inwoners van Pekela. De burgemeester is de voorzitter van de raad. Om de vier jaar worden er gemeenteraadsverkiezingen gehouden.

Raadsleden:

Fractievoorzitter P.H. Siegers

Fractievoorzitter P.H. SiegersContactgegevens en taken Fractievoorzitter P.H. Siegers:

Adres Rondweg 4
9663 CR Nieuwe Pekela

Mobiel nummer: 06 38963417

E-mailadres: p.siegers@pekela.nl

Politieke partij: SP

 

 


K. Kruisman

K. KruismanContactgegevens en taken K. Kruisman:

Adres: Burg. Snaterlaan 8
9665 HP Oude Pekela

Mobiel nummer: 06 51328716

E-mailadres: k.kruisman@pekela.nl

Politieke partij: SP

 

 


M. Wubbema

M. WubbemaContactgegevens en taken M. Wubbema:

Adres: F. Clockstraat 9
9665 BA Oude Pekela

Mobiel nummer: 06 50212064

E-mailadres: m.wubbema@pekela.nl

Politieke partij: SP

 

 


A. Vroomans - Makkinga

A. Vroomans - MakkingaContactgegevens en taken A. Vroomans - Makkinga:

Adres Veemstede 74
9665 EE Oude Pekela

Mobiel nummer: 06 30174038

E-mailadres: a.vroomans@pekela.nl

Politieke partij: SP

 

 


Fractievoorzitter G.A. Kupers

G.A. KupersContactgegevens en taken Fractievoorzitter G.A. Kupers:

Adres: Ds. S. Tjadenstraat C 114
9663 RE Nieuwe Pekela

Telefoonnummer: 0597 646916

Mobiel nummer: 06 34706331

E-mailadres: g.kupers@pekela.nl

Politieke partij: Samen Voor Pekela

 


G. Smit-Norder

G. Smit NorderContactgegevens en taken G. Smit-Norder:

Adres: Ds. Sicco Tjadenstraat C 34
9663 RB Nieuwe Pekela

Telefoonnummer: 0597 646316

E-mailadres: g.smit-norder@pekela.nl

Politieke partij: Samen Voor Pekela

 

 


E.C.A Winkel

E.C.A. WinkelContactgegevens en taken E.C.A Winkel:

Adres: Dr. Harm Brouwerstraat D19
9663: RK Nieuwe Pekela

Telefoonnummer: 0597 645880

Mobiel nummer: 06 47153141

E-mailadres: e.winkel@Pekela.nl

Politieke partij: Samen Voor Pekela

 


Fractievoorzitter H.H. Busemann

H.H. BusemannContactgegevens en taken Fractievoorzitter H.H. Busemann:

Adres Rietgors 5
9665 MR  Oude Pekela

Telefoonnummer: 06 51608137

Mobiel nummer: 06 51608137

E-mailadres: h.busemann@pekela.nl

Politieke partij: PvdA

 


R.K. Kuiper

R.K. KuiperContactgegevens en taken R.K. Kuiper:

Adres: A. Westersstraat A 125
9663 PC Nieuwe Pekela

Telefoonnummer: 0597 618961

E-mailadres: r.kuiper@pekela.nl

Politieke partij: PvdA

 

 


Fractievoorzitter D. Berghuis

D. BerghuisContactgegevens en taken Fractievoorzitter D. Berghuis:

Adres: Waterkant 22
9665 MG Oude Pekela

Telefoonnummer: 0597 613199

E-mailadres: d.berghuis@pekela.nl

Politieke partij: CDA

 

 


M.P. Ritzema

M.P. RitzemaContactgegevens en taken M.P. Ritzema:

Adres: A. Reijndersstraat A 105
9663 PH Nieuwe Pekela

Telefoonnummer: 0597 613767

E-mailadres: mp.ritzema@pekela.nl

Politieke partij: CDA

 

 


Fractievoorzitter H. Knevelman-Hulshof

H. Knevelman - HulshofContactgegevens en taken Fractievoorzitter H. Knevelman-Hulshof:

Adres: H.B. Hulsmanstraat I 62
9663 TN Nieuwe Pekela

Mobiel nummer: 06 37444488

E-mailadres: e.knevelman@pekela.nl

Politieke partij: Groen Links

 

Fractievoorzitter J.J. Fridrichs-Kok

J.J. Fridrichs-KokContactgegevens en taken Fractievoorzitter J.J. Fridrichs-Kok:

Adres: Zuidwendingerweg 36
9663 AK Nieuwe Pekela

Telefoonnummer: 0597 615055

E-mailadres: j.fridrichs@pekela.nl

Politieke partij: VVD

 

 


Fractievoorzitter W.R. Meilof

W.R. MeilofContactgegevens en taken Fractievoorzitter W.R. Meilof:

Adres: Albatrosstraat C 5
9663 PV Nieuwe Pekela

Telefoonnummer: 0597 672497

E-mailadres: wr.meilof@pekela.nl

Politieke partij: Christen Unie

Uitgelicht