Avond3Daagse Pekela groot succes
Het waren drie fantastische dagen. De Avond3Daagse van Pekela is met een haast traditionele Via Gladiola uitgegroeid tot een topevenement. Een spontane polonaise maakte het Pekelder wandelfeest compleet.
Kersverse wethouder Eddie Jonker gaf woensdagavond 2 september onder prachtige omstandigheden het startsein in Boven Pekela en roemde de organisatie van het evenement (De Badde, De Riggel, De Spil en De Binding) en de vrijwilligers die weer mooie routes door het veld en de dorpen hebben uitgezet.
Zelf liep Jonker ook mee samen met collega-wethouder Ellen van Klaveren en een delegatie van medewerkers van de gemeente.
Ook de tweede avond werd onder ideale omstandigheden ‘verwandeld’ in Nieuwe Pekela.
Op de slotavond (vrijdag 4 september) stond Oude Pekela centraal. Burgemeester Jaap Kuin en wethouder Ellen van Klaveren geholpen door kinderburgemeester Femke van der Schuur en loco-kinderburgemeester Liam Schaftenaar reikten de dik verdiende medailles uit.
De gemeente bedankt de ruim 500 deelnemers maar vooral de organisatie voor deze mooie editie van de Avond3Daagse van Pekela.
Freddy Stötefalk was er zoals altijd weer bij om prachtige plaatjes te schieten.