Trouwambtenaren gemeente Pekela

In de gemeente Pekela hebben wij drie trouwambtenaren (babsen).

Jelly Stapert

“Stilstaan bij de liefde en jullie unieke verhaal dat is wat ik als trouwambtenaar naar voren wil laten komen op deze voor jullie zo belangrijke dag.”

Mijn naam is Jelly Stapert en ik woon inmiddels ruim 30 jaar in Boven Pekela en met heel veel plezier! Naast dat ik trouwambtenaar ben verdeel ik mijn tijd tussen wandelen en fietsen in mijn (nabije) omgeving en als vrijwilliger voor onder andere de landelijke patiëntenvereniging voor slaapapneu en Dorpsbelangen Pekela.

Wat mogen jullie van mij als trouwambtenaar verwachten?

De trouwceremonie is misschien wel het belangrijkste moment van jullie huwelijksdag en dan is ontspanning en genieten het toverwoord. En daaraan wil ik bijdragen. We gaan elkaar voor het huwelijk ontmoeten en leren kennen in een of meerdere gesprekken. Daarom kan ik een goede invulling geven aan wat voor jullie belangrijk is. Zorgen dat er tijdens de ceremonie sprake is van verbinding want daar gaat het om op jullie trouwdag!

Ik zorg voor een ontspannen, interactieve speech met humor, anekdotes en kwetsbare momenten. Een traditionele ceremonie, een eigentijdse of een combinatie van die twee, dit alles naar jullie wens.

Met mijn regisseursblik zal ik ook oog hebben voor alle aanwezigen en zorg ervoor dat de ceremonie bij jullie past zodat jullie gezien, gehoord en beklonken kunnen worden. Ik sluit vol enthousiasme huwelijken tussen alle mensen (mits wettelijke toegestaan), dus vrouw-man, vrouw-vrouw en man-man.

Babs Jelly

Linda Hageman

Van harte gefeliciteerd! Jullie gaan trouwen! En daarvoor zijn jullie op zoek naar de passende trouwambtenaar. Voor mij is trouwen of een geregistreerd partnerschap de ultieme vorm om tegen elkaar te zeggen: ”Ik hou van jou en met jou wil ik mijn leven delen en iedereen mag dat weten.” Ik vind het een eer dat ik als trouwambtenaar die liefde officieel mag maken. Graag stel ik mij aan jullie voor, vertel ik waar ik voor sta en wat ik voor jullie kan betekenen.

Mijn naam is Linda Hageman. Ik ben buitengewoon ambtenaar burgelijke stand in de gemeente Pekela. 

In het dagelijks leven ondersteun ik als senior-adviseur gemeenten en organisaties in het bestrijden van laaggeletterdheid. Ik ben geboren en getogen in Nieuwe Pekela, al vele jaren gelukkig getrouwd en trotse moeder van twee zoons en één dochter. Ik houd van tennissen, wandelen, lezen en muziek. Ook houd ik van sfeer en gezelligheid, mijn familie en vrienden. De trouwdag is jullie dag en die moet perfect zijn! Ik denk dan ook graag mee hoe we het officiële gedeelte van de huwelijksdag op jullie manier vorm kunnen geven. Als trouwambtenaar neem ik de tijd om in zorgvuldigheid met jullie de ceremonie voor te bespreken. Ik luister graag naar de persoonlijke verhalen die jullie met mij willen delen; de bijzondere momenten, de mooie momenten en gebeurtenissen die een indruk hebben gemaakt. Met jullie informatie als leidraad maak ik een persoonlijk verhaal voor jullie trouwdag. Kippenvel, een lach en een traan. Het mag er allemaal zijn! Vrienden, (jullie) kinderen of ouders kunnen we, als jullie dat willen een rol geven tijdens de ceremonie. Een huwelijk is een huwelijk. Of dat er nu eentje is tussen man-vrouw, vrouw-vrouw of man-man. Ik verzorg met alle liefde jullie ceremonie!

Linda babs

Herman Jansen

Ik ben Herman Jansen, getrouwd, vader van 2 prachtige en inmiddels volwassen dochters en ik ben al jaren woonachtig in Oude Pekela. Ik houd van wandelen, ben sportief, speel toneel en ik vind het fantastisch om samen met mijn vrouw af en toe een week of weekend er even lekker tussenuit te gaan en te genieten van de geneugten des levens. Ik ben dus een groot voorstander van zogenaamde quality time met mijn vrouw en gezin.

Als buitengewoon ambtenaar van de burgerlijke stand van de gemeente Pekela heb ik het voorrecht om het huwelijk van een bruidspaar te voltrekken. Ieder bruidspaar is uniek en bijzonder en heeft een eigen persoonlijk verhaal. Ik kom dan ook graag bij jullie langs om te luisteren naar jullie verhaal en samen te kijken op welke wijze ik invulling kan geven om van jullie dag een onvergetelijke dag te maken. Wat kunnen jullie van mij verwachten? In ieder geval een luisterend oor, het nodige enthousiasme, empathie, humor en gedrevenheid. Gedrevenheid om van jullie officieel moment een mooi persoonlijk moment te maken. Daar wil ik graag mijn best voor doen. Het belangrijkste is dat het jullie dag is. Een dag waarin jullie wensen als bruidspaar voorop staan. Jullie persoonlijke wensen zullen bij mij dan ook centraal staan in het gesprek die wij samen gaan voeren. Ik kijk dan ook met veel plezier uit naar onze persoonlijke ontmoeting en ik ben voor jullie bereikbaar voor het maken van een afspraak. Graag tot snel!

Babs Herman